1. HABERLER

  2. Hâkimler ve Savcı Atama Kararları
Hâkimler ve Savcı Atama Kararları

Hâkimler ve Savcı Atama Kararları

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna Ait Atama Kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı

A+A-

 

ATAMA KARARI

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adlî yargı hâkim ve savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nca 15/8/2012 tarihinde yapılan adçekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu’nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

 

ADLÎ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

1. derecenin 1. kademesi  (1320-4000) göstergesi ile;

1

97767

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ramazan ALPASLAN

Milâs (Muğla) Hâkimliğine

2

151279

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ömer Faruk ÖZEL

Ünye Cumhuriyet Savcılığına

3

151304

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Arife GÜVEN

Hayrabolu (Tekirdağ) Hâkimliğine

4

151314

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ahmet Mert HACIOĞLU

Soma (Akhisar) Hâkimliğine

5

151396

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mustafa BIYIK

Yeşilhisar (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına

6

151426

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Erhan ÜRKMEZ

Kemer (Antalya) Cumhuriyet Savcılığına

7

151432

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Rahime KULOĞLU

İslahiye (Kilis) Hâkimliğine

8

151434

Bursa

Adli Yargı Hâkim adayı

Sabit YAKŞİ

Düzce Hâkimliğine

9

151468

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat Hikmet ÇAKMAKCI

Seydişehir Hâkimliğine

10

151471

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Celal ÇALIŞKAN

Vezirköprü Hâkimliğine

11

151489

Midyat

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet Masum ÇELİK

Mihalıççık (Eskişehir) C.Savcılığına

12

151500

Konya

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Murat Caner ÇİNTAŞ

Turgutlu (Manisa) Cumhuriyet Savcılığına

13

151503

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Tahsin ÇORAKÇI

Elbistan Hâkimliğine

14

151538

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nezaket ERKAAN

Yozgat Hâkimliğine

15

151539

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Rabia EROĞLU

Kaş (Elmalı) Hâkimliğine

1. derecenin 2. kademesi  (1380-4000) göstergesi ile;

16

151393

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Vildan KAYA

Bodrum (Muğla) Hâkimliğine

17

151517

Bursa

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet DENİZ

Çay (Bolvadin) Hâkimliğine

2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;

18

93874

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Özgür BEKDEMİR

Yüksekova (Hakkari) Hâkimliğine

19

151313

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Meryem ALTINTAŞ

Tirebolu (Giresun) Hâkimliğine

20

151340

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Öznur KABASAKAL

Gümüşhane Hâkimliğine

21

151408

Tavşanlı

Adli Yargı Hâkim adayı

Osman BİLGİÇ

Erzincan Hâkimliğine

22

151435

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Doğan Adem KURT

Eğirdir (Isparta) Cumhuriyet Savcılığına

23

151456

Elazığ

Adli Yargı Hâkim adayı

Dilek YILMAZ

Ereğli (Zonguldak) Hâkimliğine

24

151484

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ersoy ÇELİK

Tokat Hâkimliğine

25

151522

İzmir

Adli Yargı Hâkim adayı

Emin DÖRTYAMAN

Ilgın (Akşehir) Hâkimliğine

2. derecenin 2. kademesi  (1210-3600) göstergesi ile;

26

151281

Elazığ

Adli Yargı Hâkim adayı

Özlem AKÇAKAYA

Afşin (Elbistan) Hâkimliğine

27

151414

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Muharrem UÇAR

Selendi (Salihli) Cumhuriyet Savcılığına

28

151415

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Halil İbrahim BODUR

Kemalpaşa (İzmir) Cumhuriyet Savcılığına

29

151459

Eskişehir

Adli Yargı Hâkim adayı

Hüseyin Tolga COŞKUNER

Rize Hâkimliğine

30

151492

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Arzu ÇETİNDERE ŞAŞI

Elbistan Hâkimliğine

31

151499

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Celal ÖZBOLAT

Dörtyol (İskenderun) Hâkimliğine

3. derecenin 1. kademesi  (1020-3000) göstergesi ile;

32

97776

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Semra KAYA

Kırşehir Hâkimliğine

33

100546

Adana

Adli Yargı Hâkim adayı

Bülent KÜÇÜKDURAN

Emirdağ (Bolvadin) Hâkimliğine

34

151332

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ramazan SALUK

Tire (Ödemiş) Hâkimliğine

35

151346

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ertuğrul AVCI

Dikili (Bergama) Hâkimliğine

36

151364

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Metehan Battal AYDIN

Ordu Hâkimliğine

37

151370

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hakan AYDINLI

Kadirli (Osmaniye) Hâkimliğine

38

151416

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ertuğrul KOÇAK

Bayındır (Ödemiş) Hâkimliğine

39

151433

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Müşerref YAKIŞİK

Nizip (Gaziantep) Hâkimliğine

40

151474

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Betül ÇATAK IRIZ

Osmaniye Hâkimliğine

41

151546

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nurgül GÖÇER

Tarsus Hâkimliğine

3. derecenin 2. kademesi  (1065-3000) göstergesi ile;

42

151315

Malatya

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Taceddin PINAR

Kars Cumhuriyet Savcılığına

43

151339

Kayseri

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Tahsin SARIBEKİROĞLU

İmranlı (Sivas) Cumhuriyet Savcılığına

44

151410

Sincan

Adli Yargı Hâkim adayı

Sevgi KILIÇ

Yumurtalık (Ceyhan) Hâkimliğine

45

151485

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

İsmail OKUMUŞ

Söke Cumhuriyet Savcılığına

46

151506

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet DAĞLI

Ceyhan Hâkimliğine

47

151531

Kartal

Adli Yargı Hâkim adayı

Zafer ER

Serik (Manavgat) Hâkimliğine

4. derecenin 1. kademesi  (915-2300) göstergesi ile;

48

100601

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ayşe ÖZEL

Ünye Hâkimliğine

49

120380

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Gülüzar GÜRSOY

Kandıra (Kocaeli) Hâkimliğine

50

151307

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa PAŞA

Doğubayazıt Hâkimliğine

51

151401

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Şanver KESKİN

Alaşehir Hâkimliğine

52

151406

Bilecik

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ömer TÜRKEN

Soma (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığına

53

151454

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Elif KÜRÜM ÇELİK

Mucur (Kırşehir) Cumhuriyet Savcılığına

54

151523

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Adnan DÖNDERALP

İskenderun Hâkimliğine

55

151536

Tekirdağ

Adli Yargı Hâkim adayı

Dilek EREN SARGIN

Van Hâkimliğine

56

151558

Tokat

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet GÜNAYDIN

Mengen (Bolu) Hâkimliğine

4. derecenin 2. kademesi  (950-2300) göstergesi ile;

57

151398

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet KAYABAŞ

İznik (Bursa) Cumhuriyet Savcılığına

58

151417

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Cebrail UMUT

Karaburun (İzmir) Hâkimliğine

5. derecenin 1. kademesi  (835-2200) göstergesi ile;

59

151386

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Selma BALCI

Artvin Hâkimliğine

60

151395

İzmir

Adli Yargı Hâkim adayı

Burhan KAYA

Tirebolu (Giresun) Hâkimliğine

61

151436

Kartal

Adli Yargı Hâkim adayı

Hakan YAVUZ

Bucak (Burdur) Hâkimliğine

62

151444

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Erdal CENGİZ

Derinkuyu (Nevşehir) Cumhuriyet Savcılığına

63

151446

Tekirdağ

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdullah CEVREN

Bismil (Diyarbakır) Hâkimliğine

64

151449

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Harun CEYHAN

Serik (Manavgat) Hâkimliğine

65

151493

Şırnak

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat ÖNER

Van Hâkimliğine

66

151552

Kahramanmaraş

Adli Yargı Hâkim adayı

Yusuf GÜLAÇTI

Siverek Hâkimliğine

67

151312

Burdur

Adli Yargı Hâkim adayı

Bahtiyar PEKMEZCİOĞLU

Kuşadası (Söke) Hâkimliğine

5. derecenin 2. kademesi  (865-2200) göstergesi ile;

68

151276

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Zeynep ÖZDALMAZ

Sındırgı (Balıkesir) Hâkimliğine

69

151328

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İbrahim İLASLAN

Erzin (Osmaniye) Hâkimliğine

70

151431

Kilis

Adli Yargı Hâkim adayı

Muttalip YAKAR

Finike (Elmalı) Hâkimliğine

71

151502

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Fatih ÇOBAN

Kuşadası (Söke) Cumhuriyet Savcılığına

72

151520

Kütahya

Adli Yargı Hâkim adayı

Ahmet DİŞBUDAK

Alaplı (Zonguldak) Hâkimliğine

6. derecenin 1. kademesi  (760-1600) göstergesi ile;

73

120367

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Dilek KÖKÇEK

Şarköy (Tekirdağ) Hâkimliğine

74

120378

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Arife ÖNDER

Görele (Giresun) Hâkimliğine

 

6. derecenin 2. kademesi  (785-1600) göstergesi ile;

75

151494

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Muhammet ÇETİNKAYA

Bayındır (Ödemiş) C.Savcılığına

76

151505

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ramazan DAĞDEVİREN

Ereğli(Konya) Hâkimliğine

7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;

77

132531

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yusuf TABAK

Çorlu Hâkimliğine

78

151357

Kahramanmaraş

Adli Yargı Hâkim adayı

Uğur Necmettin ŞEN

Ayancık (Sinop) Hâkimliğine

8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;

79

100574

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ahmet TOPAL

Hendek (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığına

80

139006

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nesrin ŞENER

Van Hâkimliğine

81

139111

Elazığ

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Yavuz AYAN

Kuşadası (Söke) Cumhuriyet Savcılığına

82

151271

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nuri ADİKTİ

Ordu Hâkimliğine

83

151272

Kayseri

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Bahtiyar ÖZCAN

Tokat Cumhuriyet Savcılığına

84

151274

Samsun

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Hürol ÖZCÜRE

Karaman Cumhuriyet Savcılığına

85

151275

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Rafet AKAN

Bayburt Hâkimliğine

86

151277

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Subay ÖZDEMİR

Akhisar Hâkimliğine

87

151278

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Erkan AKBAŞ

Geyve (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığına

88

151280

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdulaziz AKBIYIK

Kemer (Antalya) Hâkimliğine

89

151282

Bakırköy

Adli Yargı Hâkim adayı

Hasan GÜNER

Bingöl Hâkimliğine

90

151283

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Tamer AKÇALI

Bodrum (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına

91

151285

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet Nazif GÜRASLAN

Şemdinli (Hakkari) Hâkimliğine

92

151286

Sivas

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mahmut AKINCI

Demirci (Salihli) Cumhuriyet Savcılığına

93

151287

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Yaşar ÖZEN

Alanya Cumhuriyet Savcılığına

94

151288

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Gülfidan AKKAZ

Gülşehir (Nevşehir) Hâkimliğine

95

151289

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet GÜRFİDAN

Yozgat Hâkimliğine

96

151290

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Emrullah ÖZER

Merzifon (Amasya) Hâkimliğine

97

151291

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Enver AKMAN

İnegöl (Bursa) Hâkimliğine

98

151292

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yakup AKTAN

Nazilli Hâkimliğine

99

151293

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Diyaaddin ÖZİSLAM

Yenişehir (Bursa) Hâkimliğine

100

151294

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Murat AKTAŞ

Ereğli(Konya) Cumhuriyet Savcılığına

101

151295

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ali Rıza ÖZKAN

Kozan Cumhuriyet Savcılığına

102

151296

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Murat AKTÜRK

Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığına

103

151297

Kayseri

Adli Yargı Hâkim adayı

Gülhan ÖZKAN

Karamürsel (Kocaeli) Hâkimliğine

104

151298

İstanbul

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Orhan AL

Pınarbaşı (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına

105

151299

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdullah Semih ÖZKORKMAZ

Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine

106

151301

Elazığ

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Barış ÖZTÜRK

Karaisalı (Adana) Cumhuriyet Savcılığına

107

151302

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Fatih ALINCA

Çaldıran (Erciş) Hâkimliğine

108

151303

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Atilla ÖZTÜRK

Eşme (Alaşehir) Cumhuriyet Savcılığına

109

151306

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bahar ÖZYEŞİL

Kurşunlu (Çankırı) Hâkimliğine

110

151308

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Sevda GÜVEN

Gazipaşa (Alanya) Hâkimliğine

111

151309

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Beytullah PAZAR

Gerede (Bolu) Hâkimliğine

112

151311

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Gülşah GÜZELTAŞ

Selim (Kars) Hâkimliğine

113

151316

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

İmran ARIK ÖZCAN

Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliğine

114

151317

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat HACIOĞLU

Silopi (Şırnak) Hâkimliğine

115

151318

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hacı Süleyman ARSLAN

Bayat (Çorum) Hâkimliğine

116

151319

Bayburt

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Hüseyin HAŞLAK

İvrindi (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığına

117

151320

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Burçin SAĞLAM AYKAÇ

Safranbolu (Karabük) Hâkimliğine

118

151321

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Celil ARSLAN

Bafra Hâkimliğine

119

151322

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İsmail İBZE

Fethiye Hâkimliğine

120

151323

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Zeliha SAĞLIK AKDEMİR

Germencik (Aydın) Hâkimliğine

121

151324

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Ramazan ASLAN

Düzce Hâkimliğine

122

151325

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Handan İÇKİLLİ

Ermenek Hâkimliğine

123

151326

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İsmail SAK

Van Hâkimliğine

124

151327

Kırşehir

Adli Yargı Hâkim adayı

Yakup ASLAN

Tarsus Hâkimliğine

125

151329

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Çetin SAKAR

Taşova (Amasya) Cumhuriyet Savcılığına

126

151330

Gaziantep

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdulkadir ASLAN

Gemlik (Bursa) Hâkimliğine

127

151331

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Sadık İMİR

Bulancak (Giresun) Hâkimliğine

128

151333

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Hasan ASLAN

Kozan (Kozan ) Hâkimliğine

129

151334

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hüseyin İNAL

Hakkari Hâkimliğine

130

151335

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Uğur SAN

İskenderun Hâkimliğine

131

151336

Kartal

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet ASMAOĞLU

Ödemiş Cumhuriyet Savcılığına

132

151338

Giresun

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mustafa Deniz AŞCI

Alaşehir Cumhuriyet Savcılığına

133

151341

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Beytullah ATA

Bucak (Burdur) Hâkimliğine

134

151342

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bülent Şeref SARIOĞLU

Kınık (Bergama) Hâkimliğine

135

151343

Kartal

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Serdar ATEŞ

Tarsus Cumhuriyet Savcılığına

136

151344

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Canan KARAASLAN

Ödemiş Hâkimliğine

137

151345

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Oğuzhan SEÇKİN

Dinar Hâkimliğine

138

151347

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Beytul Fatih KARACA

Çorum Hâkimliğine

139

151348

Bakırköy

Adli Yargı Hâkim adayı

Muzaffer SENGELLİ

Reşadiye (Tokat) Hâkimliğine

140

151349

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Ahmet AVCI

Silifke Hâkimliğine

141

151350

Nevşehir

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Kenan ŞAHİN

Akseki (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığına

142

151352

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Murat ŞAHİN

Kale (Denizli) Cumhuriyet Savcılığına

143

151354

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet ŞEN

Samandağ (Hatay) Hâkimliğine

144

151355

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Özgür AY

Çerkeş (Karabük) Cumhuriyet Savcılığına

145

151356

Burhaniye

Adli Yargı Hâkim adayı

Erdal KARAÇAL

Aksaray Hâkimliğine

146

151359

Elazığ

Adli Yargı Hâkim adayı

Süleyman KARAKAYA

Dicle (Diyarbakır) Hâkimliğine

147

151360

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Yusuf ŞİMŞEK

Manyas (Bandırma) Cumhuriyet Savcılığına

148

151361

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Turan AYDIN

Dazkırı (Dinar) Cumhuriyet Savcılığına

149

151362

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Sami AYDIN

Çardak (Denizli) Hâkimliğine

150

151363

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Reyhan ŞİMŞEK DEMİRAL

Didim (Söke) Hâkimliğine

151

151365

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ali Osman KARAOĞLU

Terme (Çarşamba) Hâkimliğine

152

151367

İstanbul

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

İsmail AYDIN

Salihli Cumhuriyet Savcılığına

153

151369

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Cemal TAHNAL

Ereğli (Zonguldak) Hâkimliğine

154

151371

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Habibe Handan KASAP

Burdur Hâkimliğine

155

151373

İstanbul

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Zülküf TALU

Karacabey (Bursa) Cumhuriyet Savcılığına

156

151374

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdulhalil KASIM

Darende (Malatya) Hâkimliğine

157

151375

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ali Osman TAŞKIN

Ermenek Hâkimliğine

158

151376

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Yüksel AYTEKİN

Babaeski (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığına

159

151377

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Sedat KAŞIGÜZEL

Karasu (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığına

160

151378

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hasan Hüseyin TAŞPINAR

Sarıkamış (Kars) Hâkimliğine

161

151379

Kadıköy

Adli Yargı Hâkim adayı

Recep BABACAN

Keşan (Edirne) Hâkimliğine

162

151381

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Muhammet TEKKOYUN

Fatsa (Ünye) Cumhuriyet Savcılığına

163

151383

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İlkay TEKKOYUN

Fatsa (Ünye) Hâkimliğine

164

151384

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat BAHADIR

Patnos (Erciş) Hâkimliğine

165

151385

Tokat

Adli Yargı Hâkim adayı

Cemalettin TEMEL

İnebolu Hâkimliğine

166

151387

Düzce

Adli Yargı Hâkim adayı

Selçuk TEMİZEL

Köyceğiz (Muğla) Hâkimliğine

167

151388

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Aykut TOKLU

Fethiye Hâkimliğine

168

151389

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yılmaz BARAN

Sapanca (Sakarya) Hâkimliğine

169

151390

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Umut BAŞOL

Hendek (Sakarya) Hâkimliğine

170

151391

Malatya

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Orhan KAYA

Erzincan Cumhuriyet Savcılığına

171

151392

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa TOPRAK

Silifke Hâkimliğine

172

151394

Kayseri

Adli Yargı Hâkim adayı

Zekai TOPUZ

Devrek (Zonguldak) Hâkimliğine

173

151399

Üsküdar

Adli Yargı Hâkim adayı

Esma BİÇİCİ

Kuşadası (Söke) Hâkimliğine

174

151400

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nurgül TOSUN

Bartın Hâkimliğine

175

151402

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Muhterem BİLDİREN

Çorum Hâkimliğine

176

151403

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ercan TÜRE

Suşehri (Şebinkarahisar) Cumhuriyet Savcılığına

177

151404

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bilal KESKİN

Susurluk (Balıkesir) Hâkimliğine

178

151405

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Sabahattin BİLGİÇ

Cihanbeyli (Konya) Cumhuriyet Savcılığına

179

151407

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ahmet KEZER

İpsala (Edirne) Hâkimliğine

180

151409

Elazığ

Adli Yargı Hâkim adayı

Türker TÜRKOĞLU

Alanya Hâkimliğine

181

151411

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yasin TÜYSÜZ

Bodrum (Muğla) Hâkimliğine

182

151412

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yücel KIRIM

Ödemiş Hâkimliğine

183

151413

Niğde

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa KOÇ

Karacabey (Bursa) Hâkimliğine

184

151418

Karabük

Adli Yargı Hâkim adayı

Yasin BOSTAN

Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine

185

151419

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Okan KOÇTEKİN

Bulancak (Giresun) Hâkimliğine

186

151420

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Musa ÜLKÜ

Samandağ (Hatay) Hâkimliğine

187

151421

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Erol BUĞDAY

Orhangazi (Bursa) Hâkimliğine

188

151422

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Celaleddin KOLUTEK

Kars Hâkimliğine

189

151423

Kastamonu

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Muhammet Emin ÜNALAN

Çerkezköy (Çorlu) C.Savcılığın

190

151424

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nimet BULDANLI KILINÇ

Bandırma Hâkimliğine

191

151425

Kilis

Adli Yargı Hâkim adayı

Neriman KORKMAZ

Tokat Hâkimliğine

192

151427

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Emin KOZAN

Kavak (Samsun) Hâkimliğine

193

151428

Bakırköy

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Muhammet YAĞCI

Lüleburgaz (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığına

194

151429

Konya

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Nazik KÖÇER

Köyceğiz (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına

195

151430

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Abdulkadir YAĞIZ

Görele (Giresun) Cumhuriyet Savcılığına

196

151437

Kahramanmaraş

Adli Yargı Hâkim adayı

Nurettin BULUT

Kırklareli Hâkimliğine

197

151438

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Sami KURT

Durağan (Boyabat) Cumhuriyet Savcılığına

198

151439

Niğde

Adli Yargı Hâkim adayı

Zeynep YAZI DÖNMEZ

Eğil (Diyarbakır) Hâkimliğine

199

151440

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Osman BÜYÜKYILMAZ

Borçka (Artvin) Hâkimliğine

200

151441

Tavşanlı

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat KURT

Ödemiş Hâkimliğine

201

151442

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bülent YILDIRIM

Çüngüş (Diyarbakır) Hâkimliğine

202

151443

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Şeyma CAN

Ahlat (Bitlis) Hâkimliğine

203

151445

Elazığ

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa YEŞİLKAYA

Yalvaç Hâkimliğine

204

151447

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Muhammed Fatih YILDIRIM

Çarşamba Hâkimliğine

205

151448

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Özgür KURU

Silifke Hâkimliğine

206

151450

Elazığ

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Cemal YILDIRIM

Hopa (Artvin) Cumhuriyet Savcılığına

207

151451

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Tuncay YILDIZ

Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığına

208

151452

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ömer CEYHAN

Finike (Elmalı) Hâkimliğine

209

151453

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Cengiz YILMAZ

Yatağan (Muğla) Hâkimliğine

210

151455

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Nurullah CİHANGİR

Zile Hâkimliğine

211

151457

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Fırat MAYDA

Van Hâkimliğine

212

151458

Osmaniye

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa YILMAZ

Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliğine

213

151460

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Kıymet Sema MENDİLCİOĞLU

Hakkari Hâkimliğine

214

151461

Tarsus

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Kenan YİĞİT

Kırkağaç (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığına

215

151462

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa ÇABAS

Hizan (Bitlis) Hâkimliğine

216

151463

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Savaş MURATOĞULLARI

Marmara Ereğlisi (Silivri) Hâkimliğine

217

151464

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Recep BİLGİN

Rize Hâkimliğine

218

151465

Şanlıurfa

Adli Yargı Hâkim adayı

Hasan ÇAKMAK

Kastamonu Hâkimliğine

219

151466

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Seval NAS ÇELİK

Tarsus Hâkimliğine

220

151467

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Serkan YOĞURTÇU

Hacıbektaş (Nevşehir) Hâkimliğine

221

151470

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Cemil YORGANCI

Manavgat Cumhuriyet Savcılığına

222

151472

Bursa

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet NOYAN

Pervari (Siirt) Hâkimliğine

223

151473

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Muhammet YURT

Turhal (Zile) Hâkimliğine

224

151475

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Halil ODABAŞ

Alanya Hâkimliğine

225

151476

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdulkadir YÜCE

Havza (Vezirköprü) Hâkimliğine

226

151477

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet ÇAVUŞOĞLU

Sorgun (Yozgat) Hâkimliğine

227

151478

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Meryem OK

Çemişgezek (Elazığ) Hâkimliğine

228

151479

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hüseyin ZÜMRÜT

Yığılca (Düzce) Hâkimliğine

229

151480

Ordu

Adli Yargı Hâkim adayı

Ali ÇELENK

Silifke Hâkimliğine

230

151481

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Burhan OKAY

Gönen (Bandırma) Hâkimliğine

231

151482

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Metin ÇELİK

Alaşehir Hâkimliğine

232

151483

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Serdar OKTAR

Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliğine

233

151486

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bekir ÇELİK

Kızıltepe (Mardin) Hâkimliğine

234

151487

Bursa

Adli Yargı Hâkim adayı

Ali Rüştü OLGUN

Ortaca (Muğla) Hâkimliğine

235

151488

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Sabır ÇELİK

Tarsus Cumhuriyet Savcılığına

236

151490

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Bilal ÖĞÜTLÜOĞLU

Çan (Çanakkale) Hâkimliğine

237

151491

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Ahmet ÇELİKLİ

 İznik (Bursa) Hâkimliğine

238

151495

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Fatma ÖRÜN

Düziçi (Osmaniye) Hâkimliğine

239

151496

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet Emin ÇIPLAK

Bodrum (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına

240

151497

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Zafer ÖZATA

Pınarhisar (Kırklareli) Hâkimliğine

241

151498

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Katibe Zeynep ÇİFTLİK

Akdağmadeni (Yozgat) Hâkimliğine

242

151501

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İbrahim ÖZCAN

Kelkit (Gümüşhane) Hâkimliğine

243

151504

İstanbul

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Sinan ÇULLU

Osmaniye Cumhuriyet Savcılığına

244

151507

Kartal

Adli Yargı Hâkim adayı

Seyhan DAYIOĞLU

Ilgın (Akşehir) Hâkimliğine

245

151508

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet DEĞİŞ

Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığına

246

151509

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hatice DELİPALTA GÜDÜMEN

Silifke Hâkimliğine

247

151510

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İbrahim DEMİR

Tirebolu (Giresun) Hâkimliğine

248

151511

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mehmet DEMİRALP

Ermenek Cumhuriyet Savcılığına

249

151512

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Osman DEMİRCİ

Bafra Hâkimliğine

250

151513

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Ömer DEMİRGÖZ

Çan (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığına

251

151514

İzmir

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Erkan DEMİRKAYA

Ilgın (Akşehir) Cumhuriyet Savcılığına

252

151515

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Abdullah DEMİRKOL

Çameli (Denizli) Cumhuriyet Savcılığına

253

151516

Akşehir

Adli Yargı Hâkim adayı

Mehmet DEMİROĞLU

Kırıkhan (Hatay) Hâkimliğine

254

151518

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat DEVECİ

Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliğine

255

151519

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İlhan DİNÇ

Kırklareli Hâkimliğine

256

151521

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Semih DOĞAN

Ulukışla (Niğde) Hâkimliğine

257

151524

Sakarya

Adli Yargı Hâkim adayı

Bekir DÖNMEZ

Bafra Hâkimliğine

258

151525

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Derya DUMAN ÖZKAN

Kozan Hâkimliğine

259

151526

Uşak

Adli Yargı Hâkim adayı

Hüseyin DURKUT

Kaş (Elmalı) Hâkimliğine

260

151527

Tokat

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Özcan DUYGULU

Torbalı (İzmir) Cumhuriyet Savcılığına

261

151528

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

İsmail EKEN

Görele (Giresun) Hâkimliğine

262

151529

Kayseri

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Fatih EKİCİ

Fethiye Cumhuriyet Savcılığına

263

151532

Üsküdar

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Rakıp ERARSLAN

İskenderun Cumhuriyet Savcılığına

264

151534

Gaziantep

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Mustafa ERDOĞAN

Gönen (Bandırma) C.Savcılığına

265

151535

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Sadık ERDOĞMUŞ

Tutak (Ağrı) Hâkimliğine

266

151537

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Ülkü ERGİN

Kemer (Antalya) Hâkimliğine

267

151540

Kütahya

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat ERTEN

İslahiye (Kilis) Hâkimliğine

268

151541

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

Bahadır ESKİCİ

Akşehir Cumhuriyet Savcılığına

269

151542

Kadıköy

Adli Yargı Hâkim adayı

Ramazan EŞİYOK

Nevşehir Hâkimliğine

270

151543

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Murat FIRAT

Akdağmadeni (Yozgat) Hâkimliğine

271

151544

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Muhammed Ali GENCAL

Siirt Hâkimliğine

272

151545

Bursa

Adli Yargı Hâkim adayı

Bayram GENÇLER

Gölcük (Kocaeli) Hâkimliğine

273

151547

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Muhammet GÖKTAŞ

Niğde Hâkimliğine

274

151548

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Yavuz GÖMEÇ

Bozüyük (Bilecik) Hâkimliğine

275

151549

Elmalı

Adli Yargı Hâkim adayı

Halil GÖMLEKLİ

Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliğine

276

151550

Ankara

Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı

İsmet GÜDÜMEN

Silifke Cumhuriyet Savcılığına

277

151551

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Cüneyt GÜLBAŞ

Maçka (Trabzon) Hâkimliğine

278

151553

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Metin GÜLER

Van Hâkimliğine

279

151555

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Abdülazim GÜLTEKİN

Milâs (Muğla) Hâkimliğine

280

151556

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa GÜMÜŞTEKİN

Tarsus Hâkimliğine

281

151557

İstanbul

Adli Yargı Hâkim adayı

Safiye GÜNAY

İmamoğlu (Kozan) Hâkimliğine

282

151559

Konya

Adli Yargı Hâkim adayı

Mustafa GÜNDÜZ

Anamur (Silifke) Hâkimliğine

8. derecenin 2. kademesi  (675-1300) göstergesi ile;

283

151554

Ankara

Adli Yargı Hâkim adayı

Hüsna GÜLSOY

Vize (Kırklareli) Hâkimliğine


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.