1. HABERLER

  2. İLAN

  3. AKADEMİK İLANLAR

  4. İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

A+A-

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu" Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ne öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör, kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete ‘de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Kadro adetleri, başvuru koşulları ve başvuru için gerekli belgeler diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

 

Fakültesi

Bölüm

Anabilim Dalı

Kadro Unvanı

Adet

Aranan Nitelikler

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Beslenme ve Diyetetik

Beslenme ve Diyetetik

Prof. Dr.

1

Doçentliği Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı alanında profesör olmak veya bu alanda Doçentlik ünvanınıaldıktan sonra Beslenme ve Diyetetik alanında çalışmaları bulunmak ve bu alanda çalışmış olmak, yüksek lisans ile doktora tezleri yönetmiş ve idari deneyimi olmak.


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.