24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü Özel İndirimleri 2015

24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü Özel İndirimleri 2015

24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler 24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken bazı kuruluşlar Öğretmenler gününü unutmayarak bazı kampanya ve indirimler düzenledi. İşte Öğretmenlere Özel Kampanya ve İndirimler

24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler 24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken bazı kuruluşlar Öğretmenler gününü unutmayarak bazı kampanya ve indirimler düzenledi. İşte Öğretmenlere Özel Kampanya ve İndirimler

İstanbul Sapphire Öğretmenler Günü Kampanyası

İstanbul Sapphire, Üzerimizde büyük emekleri olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü mükemmel bir kampanya ile kutluyor. Kız Kulesi, Ayasofya, Bozdoğan Kemeri ve diğerleri... kentin dört bir yanında yükselen tarihi ve turistik abidelerini, iki kıtaya yayılmış olan üç imparatorluğun medeniyet izlerini bir arada ve bambaşka bir açıdan görme fırsatı sunan İstanbul Sapphire Seyir Terası tüm öğretmenlere %50 indirimli. Kampanya kapsamında 21-24 Kasım tarihleri arasında öğretmen kimliğini gösteren tüm değerli öğretmenlerimiz Sapphire Seyir terasına %50 indirimli girebilecekler.

Çetinkaya Öğretmenler Günü Kampanyası - %15 İndirim

Çetinkaya’dan öğretmenlerimize özel kampanya! Türkiye'nin 12 ilinde çok katlı mağazacılık anlayışı ile hizmet veren Çetinkaya, Her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimiz için giyim reyonlarında geçerli %15 indirim uyguluyor. Kampanya Detayı: Bu Kampanya 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle sadece öğretmenler için düzenlenmektedir. İndirimden yararlanabilmek için kasade Öğretmen Kimliği gösterilmesi zorunludur. Kampanya 21-22-23-24 Kasım 2015 tarihlerinde geçerlidir.

Madame Coco'dan Öğretmenler Günü'ne Özel %50+%50 İndirim

Madam Coco'dan, Başımızın tacı öğretmenlere en güzel hediyeler için 24 Kasım’a kadar tüm ürünlerde herkese %50 + %50 indirim... Paris kokan dükkanlarında her mevsimin alışkanlığı olacak bir ev tekstil ve giyim klasiği sunan Madame Coco, Öğretmenler Günü'ne özel Tüm Ürünlerde %50 + %50 indirim uyguluyor. 20-24 Kasım tarihleri arasında geçerli olaak indirim fırsatını kaçırmayın.

İpekyol Öğretmenler Günü Kampanyası - %20 İndirim

İpekyol'dan Öğretmenler Günü'ne özel indirim fırsatı... En çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlayan, modern yaşam tarzına ilham veren İpekyol, 24 Kasım Öğetmenler Günü'ne özel %20 indirim kampanyası başlattı. %20 indirim Belirli ürünler hariç 2015-2016 Sonbahar Kış ürünlerinde geçerli olacaktır.

Adil Işık Mağazalarında Öğretmenler Günü'ne Özel Çanta Hediye!

Adil Işık Grup mağazalarında Öğretmenler Günü'ne özel hediye... Güçlü ve stil sahibi kadının markası adL ve 38 beden ve üzeri kadınların gözdesi Love My Body markalarında Öğretmenler Günü'ne özel alışverişlerde Çanta Hediye ediyor. Kampanya kapsamında ADL, Codentry ve Love My Body mağazalarından 20-30 Kasım tarihleri arasında adL ve Love My Body mağazalarından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 149,90 TL değerine kadar, Codentry'de ise 300 TL ve üzeri alışverişlerde, 59.90 TL’ye kadar dilediğiniz bir çanta, hediye Kampanya 20-30 Kasım 2015 tarihleri arasında sadece adL ve Love My Body mağazalarında geçerlidir.

Süvari Öğretmenler Günü Kampanyası

Sıklığını Örnek Aldığımız Öğretmenlerimize Süvari'den Büyük Fırsat... Erkek giyim markası Süvari, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile Takım elbise, gömlek ve karavatlarda özel indirim uyguluyor. Öğretmenler günü kampanyasında Gömlek + Kravatı 49,90 TL'den, Takım Elbise + Gömlek ve Kravat'ı 249,90 TL'den satın alabilirsiniz.

Watsons'tan Öğretmenler Günü Özel Fırsatlar Öğretmenler Gününe özel indirim fırsatları

20-27 Kasım tarihleri arasında Watsons mağazalarında. Makyaj ürünlerinden cilt bakım ürünlerine, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Watsons mağazalarında 20-27 Kasım 2015 tarihleri arasında "Öğretmenler Günü"ne özel %40 indirim ve 1 Alana 1 Bedava fırsatları sizleri bekliyor. Lider Güzellik ve Bakım markası Watsons Türkiye'deki 10. yılını birbirinden güzel hediyelerle kutluyor. Watsons 10. Yıl Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayın 20-27 Kasım 2015 tarihleri arasında tüm Watsons mağazalarında geçerli olacak kampanyaya dahil olan ürünler; Tüm Rujlarda, Yüz Temizleyiciler ve Parfümlerde %40 İndirim Gliss Saç Kremi Çeşitleri 400 ml (1 Alana 1 Bedava) Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü 125 ml (1 Alana 1 Bedava) Syoss Saç Spreyi - Köpük Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Procsin Bebek Ürünleri Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Palmolive Duş Jeli Çeşitleri 500 ml ve 750 ml (1 Alana 1 Bedava) Neutrogena Yoğun Bakım Kremi 200 ml (1 Alana 1 Bedava) Dove Cream Bar Sabun Çeşitleri 100 gr (1 Alana 1 Bedava) Note Quattro ve Mono Far Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Rimmel 60 Seconds Oje Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Diadermine Nemlendirici Tüp Krem Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Collagen By Watsons Hydro-balance ve White Regeneration Seril (1 Alana 1 Bedava)eri Kotex Ultra Double Hijyenik Ped Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Huggies Islak Havlu Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Watsons Makyaj Fırça ve Sünger Çeşitleri (1 Alana 1 Bedava) Miine Giysi Tüyü Toplayıcısı 2'li (1 Alana 1 Bedava)

Sarar'dan Öğretmenler Günü'ne Özel %50'ye Varan İndirim

Çok sevdiğimiz öğretmenlerimizi Öğretmenler Günü’nde mutlu etmenin yolu bu sene de size en yakın Sarar Mağazasına uğramaktan geçiyor. Sarar %50'ye varan indirim Kampanyasından hem çok sevdiğimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz yararlansın hem de öğretmenini mutlu etmek isteyen hediye telaşına düşmüş öğrenci ve velilerin faydalanabilsin diye kampanya süresini 5 gün uzattı. Sarar, Öğretmenler Günü’ne özel %50 indirim kampanyasıyla 20-24 Kasım 2015 tarihleri arasında tüm kadın ve erkek ve koleksiyonları dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesini görmeniz ve heyecanınızı bizimle paylaşmanız için sizi mağazalarına davet ediyor.

Sarev Öğretmenler Günü Kampanyası 2015

Sarev Öğretmenler gününe özel indirim kampanyası başlattı. Çok sevdiğimiz öğretmenlerimizi Öğretmenler Günü’nde mutlu etmenin yolu bu sene de en yakınınızdaki Sarev mağazalarına uğramaktan geçiyor. Kampanyadan hem çok sevdiğimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz yararlansın hem de öğretmenini mutlu etmek isteyen hediye telaşına düşmüş öğrenciler faydalanabilsin diye kampanya süresini 6 güne uzattık. Sarev, Öğretmenler Günü’ne özel %25 indirim kampanyasıyla 19-24 Kasım 2015 tarihleri arasında nevresim takımından yatak örtüsüne, banyo grubundan bebek ve çocuk tekstil ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesini görmeniz ve bu eşsiz deneyimi yaşamanız için sizi mağazalarına davet ediyor.

KidzMondo'ya Öğretmenler Günü’nde Tüm Öğretmenlere Giriş Ücretsiz

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 24 - 29 Kasım tarihleri arasında KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını gösterdikleri takdirde KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek. KidzMondo’da sınırsız eğlence... 40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği çalışarak öğreniyor. Büyüklerin yaşamını deneyimliyor, hayatın ekonomik döngüsünü kavrıyor.

U.S.Polo Assn.'den Öğretmenlere %30 İndirim

Spor şıklığını modaya taşıyan U.S. Polo Assn.;20-24 Kasım tarihlerinde, öğretmen kartını göstererek alışveriş yapan öğretmenlerimize %30 indirim sunuyor. U.S. Polo Assn. geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel bir kampanya ile teşekkür ediyor. En kutsal mesleklerden birine sahip olan öğretmenlerimiz için 20-24 Kasım tarihlerinde U.S. Polo Assn. mağazalarında öğretmenlere özel sezon ürünlerinde geçerli %30 indirim fırsatı sağlıyor. 125 yıllık polo sporundan ilham alan ve modern hayatın akışına uygun tasarımlar sunan U.S. Polo Assn. yeni sezon ürünleri arasında öğretmenlerimize kendi tarzlarına uygun birbirinden güzel ve rahat kıyafet seçenekleri sunuyor. Rahatlığı ön planda tutan öğretmenlerimiz için U.S. Polo Assn. U.S. Polo Assn., erkek öğretmenler için rahat kesim pantolonlar, triko kazaklar, gömlek ve blazer ceketler, yeni sezon erkek koleksiyonunda en dikkat çeken parçalar olarak öne çıkıyor. Daha sportif ve seçkin alternatifler için sweatshirt ve binici pantolonları ile yapılan kombinler, seçkin bir şıklık sunuyor. Kadın öğretmenler için de esnek ve rahat triko elbiseler ön planda. Pullar, payetler ve taşlarla daha feminen bir görüntüye sahip olmak isteyen öğretmenlerimiz kıyafetlerini, çanta, fular, atkı ve bere gibi aksesuarlar ile zenginleştirilebiliyor. Bu yıl U.S. Polo Assn. tasarımlarında yer alan puantiyeli, çiçekli ve ekose gömlekler de dikkat çekiyor.

Pierre Cardin'den Öğretmenlere %30 İndirim!

Pierre Cardin'den Öğretmenlerimizin Fedakarıklarının Yanında Ufak Bir Detay! 60 yıldan uzun bir süredir dünyada, 20 yılı aşkın bir süredir de Türkiye’de moda dünyasına yön veren Pierre Cardin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel başlattığı kampanya ile Tüm Öğretmenlere %30 indirim fırsatı sunuyor. 16-24 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacak "Öğretmenler Günü" kampanyasında tüm öğretmenlere sezon alışverişlerinde %30 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için öğretmen kimliği ibrazı gerekmektedir.

Gülaylar'dan Öğretmenler Günü'ne Özel %10 İndirim!

Türkiye’nin en büyük kuyumculuk gruplarından Gülaylar, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel başlattığı kampanya ile Tüm Ürünlerde %10 İndirim uyguluyor. 16-30 Kasım Tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tüm ürünlerde %10 İndirim uygulanacaktır.

VakıfBank Öğretmenler Günü Kredisi 2015

Bizim için çok değerli olan tüm öğretmenlerimiz için Öğretmenler Günü Kredisi VakıfBank'ta... Çalışan ve emekli tüm değerli öğretmenlerimizin ihtiyaçları için 36 aya varan vade seçeneği ve cazip faiz oranıyla Öğretmenler Günü Kredisi... Üstelik Öğretmenler Günü Kredisi’ne sms aracılığıyla da başvuruda bulunabilrisiniz Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; OGRETMEN, TC Kimlik No.nuzu aralarında boşluk bırakarak 5724’e gönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: OGRETMEN 11111111111

Park Bornova'dan Öğretmenlere Masa Kalemi Hediye

Park Bornova Outlet Center 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel Tüm Öğretmenlerimize Kalem Hediye ediyor... 21-22 Kasım 2015 tarihlerinde Park Bornova Outlet Center Danua noktasına Öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlere Park Bornova Masa kalemi hediye edilecektir.

Fix Silver'dan Öğretmenler Günü'ne Özel İndirim!

Aydınlık bir gelecek için canla başla çalışan öğretmenlerimizin özel günü yaklaşıyor. Fix Silver kol düğmeleri, bu özel günde öğretmenini hiçbir zaman unutmayacağını hissettirmek isteyenlere şık ve kullanışlı bir hediye seçeneği oluyor. Stil sahibi erkek öğretmenler için günlük yaşamlarında rahatlıkla kullanabilecekleri Fix Silver kol düğmeleri, küçük ve etkili bir hediye olarak öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Hayatında çok önemli bir yere sahip olan öğretmenine sevgisini göstermek isteyen öğrenciler için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Fix Silver, 18 Kasım tarihinden itibaren mağazalarında birinci ürüne %15, ikinci ürüne %20 ve üçüncü ürüne %25 indirim kampanyası ile öğrencilerin alışverişine renk katıyor.

Kale Outlet Center Öğretmenler Günü Hediyesi!

21-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Öğretmen Kimliğiyle birlikte Kale Outlet Center'a gelen ilk 500 öğretmene Eğlence ve yemek kuponu hediye edilecektir. Kampanyaya 1 kişi bir kere katılma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanmak için Kale Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Danışmaya gelen ilk 500 öğretmen kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için, öğretmen kimlik kartlarını danışmaya onaylatılması gerekmektedir.

KİĞILI: Kiğılı'dan Geleceğimize Işık Tutan Öğretmenlerimize Özel İndirim...

Kiğılı, tarz sahibi şehirli erkeğin maceracı yanını ortaya çıkaran 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nunda Öğretmenler Günü'ne özel indirim uyguluyor. 13-24 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak "Öğretmenler Günü" kampanyasında Kiğılı mağazalarında öğretmen veya öğrenci kimliğinizi gösterdiğinizde net %60 indirime ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Legoland Discovery Centre Öğretmenler Günü Kampanyası:

İçinde milyonlarca LEGO® parçası, oyun alanları ve 4D sineması bulunan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Öğretmenler Günü’ne özel 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını tüm öğretmenlere ücretsiz açıyor. Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinliklerle Öğretmenler Günü’nde de 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, kutsal bir görev üstlenen ve hepimizi yetiştiren öğretmenlerimize 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını ücretsiz açıyor. İlk girişte sizi 6.2 metrelik Zürafa Zarife’nin karşıladığı 2 milyon LEGO® parçasıyla dolu bu harika merkez, hafta boyunca ziyaret eden tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Girişte onlara hazırladığı kartı hediye ederek ve ikramlarıyla bir kez daha öğretmenlerimizi hatırlıyor. LEGOLAND® Discovery Centre’da Eğlence Sizleri Bekliyor LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, aynı giriş biletiyle merkezin modern 4D sinemasında yepyeni bir deneyim yaşayacak, üç farklı filmi ziyaretleri sırasında izleyebilirler. Master Model Builder’dan LEGO® parçalarının yapım sırlarını öğreneceksiniz. MINILAND’de İstanbul’un ve dünyanın LEGO® parçalarından yapılmış sembol yapıtları göreceksiniz. Eğlenceli araba yarışları, canavarlara karşı puan kazanıp, prensesi kurtaracağınız Lazer Oyunu, eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirip yükseleceğiniz Merlin’in Çırağı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. LEGOLAND® Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş.  

Öğretmenlere trenlerde yüzde 50 indirim

Öğretmenler, 24-30 Kasım tarihleri arasında anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerden yüzde elli indirimle bilet alabilecek. MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi. Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından MEB'e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi MEB'e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım'da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.  

LCW:LC Waikiki'den Öğretmenler Günü'ne Özel %15 İndirim

Okullarda şık ve rahat olmak isteyen öğretmenlere zamansız ve vazgeçilmez seçenekler sunan LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu 21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde öğretmenlere özel %15 indirim fırsatı sunuyor. LC Waikiki, çocuklarımızı büyük emek ve öz veriyle yetiştirip hayata hazırlayan çok değerli öğretmenlerimize Öğretmenler Günü’nde sürpriz indirim fırsatı sunuyor. LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu’na özel hazırladığı kombinlerle rahatlık ve şıklık sunarken, öğretmenlerimize özel fırsatlar da devam ediyor.  Koleksiyonda, Formal giyimin vazgeçilmez tonları siyah ve beyaza bordonun sıcak ve asil havası eşlik ediyor. İpek gömlekler, kalem etek ve şık pantolonlar ile tamamlanırken, klasik elbiseler kolay yoldan şıklığı garantilemenizi sağlıyor. Daha dinamik bir stil yaratmak isteyen çalışan kadınlar için ise, detaylarla zenginleşen mini ceket ve pantolon ikilisi doğru bir seçenek oluyor.  LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu, şık ve rahat bir stilden vazgeçemeyen öğretmenler için farklı alternatifleriyle mağazalarda yer alıyor.

TÜRK HAVA YOLLARI:

Türk Hava Yolları’ndan geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel kampanya. Öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte yurt içi uçuşlarında, Ekonomi ve Business kabin ücretlerinde %30 indirimden yararlanıyor! Kampanya koşulları: Seyahat dönemi: 20 Kasım 2015 – 01 Nisan 2016 Biletleme dönemi: 05 Ekim 2015 – 01 Nisan 2016 

ZİRAAT BANKASI : ​​Kampanya Koşulları:

Kampanyadan 9 Kasım 2015 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’den Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenler yararlanabilir. Kampanyanın başlangıç tarihinden önce, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’de Bireysel veya Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi bulunmayan yeni katılımcılar kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için aşağıda belirtilen planlardan birine yeni başvuru yapılmalıdır. Yakut 1 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı En az bir yıl boyunca Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planlarına aylık asgari 150 TL yahut Pırlanta Bireysel Emeklilik Planına aylık asgari 350 TL ve üzeri düzenli katkı payı ödemesi yapılacağının taahhüt edilmesi gerekmektedir. Başka bir emeklilik şirketinden aktarım ile gelen sözleşmeler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamındaki Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik planlarına aylık asgari 150 TL ile ödemeyi taahhüt eden öğretmenler, öğretmenlerin eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarına bir yıl boyunca 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat, 20.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet teminatlarını içeren Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecektir

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası

Garanti Mortgage’dan öğretmenlere, avantajlı koşullarla ev sahibi olma fırsatı!.. Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel hayata geçirdiği Mortgage kampanyasıyla, avantajlı kredi seçenekleri sunuyor. 2 Kasım - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, ev sahibi olmayı düşünen tüm öğretmenler ve eşlerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında, konut kredisi kullananlar avantajlı faiz oranlarının yanı sıra 250 TL hediye Bonus kazanıyor. Öğretmenlere özel mortgage kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com’a tıklayarak bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor.  Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimizi düşünerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanya hayata geçirdik. Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Akbank'tan Öğretmenlere 5 Yıldızlı Kredi!

Kasım ayı boyunca öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi için Akbank şubelerine bekliyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimizi, Kasım ayı boyunca Akbank'tan avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı bekliyor. Öğretmenler Günü kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Öğretmenler Günü Kredisi ile ilgili hesaplamalarınızı İhtiyaç Kredisi Hesaplama aracından kolaylıkla yapabilir, kendinize örnek ödeme planı çıkartabilirsiniz. Kampanya Detayı: Kampanya sadece öğretmen müşterilere yönelik düzenlenmiştir. Öğretmenler Günü Kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kredi kullandırımında istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) Müşterilerimiz kredi kullanımı öncesinde öğretmen olduklarını belgelemek zorundadır. Maaş müşterilerimizin herhangi bir belge sunmasına gerek yoktur.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.