1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. KAMU PERSONELİ

  4. Ahmet Gündoğdu'ya algı operasyonu
Ahmet Gündoğdu'ya algı operasyonu

Ahmet Gündoğdu'ya algı operasyonu

Ak Parti Milletvekili Ahmet Gündoğdu, CHP Milletvekili Tuncay Özkan'ın kendisiyle ilgili paylaşımlarına cevap verdi.

A+A-

FETÖ'nün finansörü Akın İpek'ten Kanal Türk TV'yi alan, daha sonra FETÖ ile anlaşmazlığa düşen ve şuan CHP Milletvekili olan Tuncay Özkan, Ahmet Gündoğdu'nun 2011 yılındaki video kaydını sosyal medya hesabından yayımladı. Bu video kaydında Gündoğdu o günkü adıyla cemaat olan organizasyonu Türkçe olimpiyatları bağlamında övmektedir, ama yıl 2011'dir.

Gündoğdu, bir TV kanalında yaptığı açıklamada, FETÖ'nün 2002 öncesinde de Devlete sızdığını, bunun sorumluluğunun Ak Parti'de aranmaması gerektiğine dikkat çekmişti. Gerçekten de şuan darbeci olan ve general albay rütbesine yükselen, Vali ve kaymakam olan bir çok kamu görevlisi hizmet süreleri itibariyle Ak Parti'nin çok öncesinde Devlet'e sızmıştı.

CHP Milletvekili bu söze cevap vermek isterken komik olacak şekilde Ahmet Gündoğdu'nun 2011 yılındaki video kaydını yayımlamaktadır.

Oysaki Devletin bir bütün olarak FETÖ ile savaşması 17-25 Aralık sonrasında olmuştur.

Dolaysıyla Tuncay Özkan'ın sosyal medya gücünü kullanarak 2011 yılındaki kaydı yayımlaması bir anlam ifade etmemektedir.

Aslında tartışılması ve sorgulanması gereken, 17-25 operasyonu açık bir şekilde FETÖ'nün 2. darbe operasyonu iken, bunu bile FETÖ'ye gerek medyada gerekse de TBMM çatısı altında destek verenlerin yaptıklarıdır. Meclis çatısı altında FETÖ militanlarının operasyonel ses kayıtlarını yayınlatanların, FETÖ'nün açık bir şekilde ikinci darbe girişimi olan MİT tırları soruşturma belgelerini Can Dündar'a servis edenlerin, FETÖ istihbarat örgütünün sanal yayın organı olan Fuat Avni'nin her şeyi bildiğini iddia ederek, onun zırvalarını ekranlarına ve sayfalarına açanların yaptıklarının üzerinden daha 1 yıl bile geçmedi. FETÖ'nün bu hale gelmesinde hepimiz suçluyuz, kimse kendini temize çıkarmaya çalışmasın.

İşte Ahmet Gündoğdu'nun sosyal medya hesabından yatığı açıklamalar

1-Bir tv kanalında içerik olarak; "2002'den sonraki atamaların sorumlusu biziz.Ancak öncesinde bilhassa TSK ve

2-Yargıya FETÖ'nün yerleşmesinde diğer iktidarların(CHP zihniyeti dahil) sorumluluğu vardır"sözüm üzerine iftira, algı operasyonu başlatıldı

3-Bu meyanda Memur-Sen Genel Başkanı olarak; Devlet başta olmak üzere herkesin destek olduğu bir zamanda ve FETÖ'nü cemaat zannettiğimiz

4-2011 yılında Türkçemize sahip çıkılmasına destek olduğum konuşmam bugün yapılmış gibi sevis edildi

5-FETÖ'ne de,diğer terör örgütlerine de, iftiracılara da,algı operasyonuyla gerçeği çarpıtanlara da lanet olsun.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 
Memurlar.Net - Özel

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.