1. HABERLER

  2. İLAN

  3. AKADEMİK İLANLAR

  4. Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

A+A-

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 26. maddesi uyarınca Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin aşağıda unvanları gösterilen kadrolarına öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel şartları ve “Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve AtamaYönergesi”nde belirtilen şartları haiz olmaları gerekmektedir.

Profesör kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesinde belirtilen şekilde, dilekçe ekinde özgeçmişini, Doçentlik belgesini, yabancı dil belgesini, 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini (başlıca araştırma eseri belirtilecektir), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 6 adet dosya halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına,

İlan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Galatasaray Üniversitesi Çırağan Cad. No: 36    34349  Ortaköy/İSTANBUL

 

ANABİLİM DALI

KADRO UNVANI

DERECE

ADEDİ

AÇIKLAMA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Muhasebe ve Finansman

Profesör

1

1

Muhasebe ve Finansman alanında Doçent unvanına sahip olmak; Uluslararası Muhasebe, Yönetim ve Maliyet Muhasebesi ile Mali Tablo Analizi konularında bilimselyayınları bulunmak.

Yönetim ve Organizasyon

Profesör

1

1

Yönetim ve Organizasyon alanında Doçent unvanına sahip olmak; Örgütsel Davranış, Kalite Yönetimi ile Örgüt Kültürü konularında bilimsel yayınları bulunmak.

 

İlan olunur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.