1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. İndirimli Yüksek Lisans Başvurularımız Başlıyor
İndirimli Yüksek Lisans Başvurularımız Başlıyor

İndirimli Yüksek Lisans Başvurularımız Başlıyor

İndirimli Yüksek Lisans Başvurularımız Başlıyor

A+A-

Memur-Sen Akademi ve üniversiteler arasında imzalanan protokol gereği yüksek lisans programlarına ön kayıt müracaatları 15 Eylül 2012 tarihine kadar yapılacak ve yeterli müracaat olduğu takdirde dersler 26 Eylül 2012 tarihinde başlayacak.

Ön Kayıt İçin Müracaat Yeri 

Tüm yüksek lisans programlarının kayıt takip işlemleri ve programı tamamlama süreçleri, üniversiteler ve Memur-Sen Akademi tarafından koordine edilecek. Ön kayıtlar online olarak www.memursenakademi.com adresinden alınacak. Üyelerimiz yüksek lisans programı ön kayıtları ile ilgili işlemleri için 0 554 494 89 86 telefon numarasından bilgi alabilecek.

Yüksek Lisan Programı Ücreti

Yüksek lisans program ücretleri üyelerimiz için KDV dahil 4.400. TL’dir. Bu ücret kredi kartıyla 10 taksite ödenebilecek.

Eğitimler Nerede ve Nasıl Olacak?

Yüksek lisans programları, grup oluşan illerde yapılacak ve örgün eğitim olacak. Tezsiz Yüksek Lisans programları için program süresi 1 yıldır.

Kayıtlar Nasıl Yapılacak?

Üniversitelerle yapılan protokol kapsamında yüksek lisans programında bir sınıfın açılabilmesi için en az 30 öğrencinin söz konusu programa başvurusu gerekiyor. Kesin kayıtlar, yeterli öğrenci sayısına ulaşan illerde üniversiteler ve Memur-Sen Akademi organizasyonuyla kendi illerinde yapılacak. Üyelerimiz yüksek lisans programı ön kayıtlarıyla ilgili işlemleri için 0 554 494 89 86 telefon numarasından bilgi alabilecek.

Programa Ön Kayıt Şartları ve Gerekli Evrak Listesi 

-Başvuru Formu, (www.memursenakademi.com adresinden indirilebilir.)

-ALES sınavından (sözel, sayısal veya eşit ağırlık bölümlerinin herhangi birinden) son üç yıl içinde en az 55 almak (Henüz ALES yeterliliğine sahip olmayan aday öğrenciler ise özel öğrenci olarak yüksek lisans programına başvurabilecek).

-En az dört yıllık üniversite mezunu olmak (Lisans diplomasının veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve 1 adet fotokopisi).

-Resmi lisans not dökümünün (Transkript) aslı ve 1 adet fotokopisi.

-2 adet vesikalık fotoğraf (4,5cm x 6cm).

-T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı fotokopisi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.