1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Makerbot 3 Boyutlu Yazıcılarda Devrim Oluşturuyor!
Makerbot 3 Boyutlu Yazıcılarda Devrim Oluşturuyor!

Makerbot 3 Boyutlu Yazıcılarda Devrim Oluşturuyor!

MakerBot, 3 boyutlu yazıcılar anlamında sayısız seçeneği bir arada sunuyor. Kullanıcı odaklı detayları ile taleplere en uygun deneyimleri bir arada bulunduruyor.

A+A-

MakerBot, 3 boyutlu yazıcılar anlamında sayısız seçeneği bir arada sunuyor. Kullanıcı odaklı detayları ile taleplere en uygun deneyimleri bir arada bulunduruyor. Farklı bütçelere ayrılan ürün skalası ile kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

En ucuz 3d yazıcı, 3D yazıcı filament, 3D printer fiyatları, 3 boyutlu yazıcı, 3D printer ve eğitimde 3D yazıcı modellerimize göz atarak sizler de işinizi kolay hale getirebilirsiniz.

MakerBot tarafından geliştirilen Nylon Carbon Fiber kompozit malzeme ile METHOD Serisi yazıcılarda ölçüsel hassasiyete ve yüksek dayanıklılığa sahip parçalar üretme imkanı bulunuyor.

3 Boyutlu Yazıcılar

Yeni nesil tasarım oluşturma şeklini gerçekleştiren 3D yazıcı modellerini farklı ortamlarda kolayca kullanabilirsiniz. İşlevsel olmasıyla çok sayıda üretimin kısa sürede ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Özel detayları ile spesifik ürün oluşturma konusunda çeşitliliği de kullanıcılara sunmaktadır.

Dünya teknolojisi ile geliştirilen 3d yazıcı sistemlerimiz farklı sektörlerin her biri için pratik çözümleri üzerinde barındırır.

Geniş kitlelere ayrıcalıklı üretim sağlama yönünde uzun ömürlü avantajlar sunan çalışmalarımız ile yanı başınızda bulunmaktayız.

Her daim kaliteli, üretim aşamasındaki testlerden geçirilmiş ve üstün kaliteli oluşumları ile müşteri odaklı seçeneklerdir.

Daha hızlı pazarlama şeklini oluşturan 3d boyutlu ürün alternatifleri daha fazla kazancı beraberinde getirmektedir.

MakerBot 3D Yazıcı Avantajları

Birincil tercihleri oluşturan bu şahane yazıcı sistemleri, profesyonel üretimleri beraberinde getirmektedir.

  • Farklı türden fikirleri gerçeğe dönüştürmenin en etkili yolunu oluşturan 3 boyutlu yazıcılar, tasarımlarınızı hedef kitlenize ulaştırır.
  • Hızlı üretim yapabilen, FDM prensipli, MakerBot 3D yazıcılar ile iş akışınız olabildiğince hızlanabilir. Tasarım aşamalarınızdaki revizyon çalışmalarını da kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Uzman mühendislik ekip kadromuz ile 3D yazıcı çözümü sunar.
  • MakerBot; malzeme, sistem, yazılım ve donanım alanındaki yenilikleri ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.
  • Diğer masaüstü 3D yazıcılara nazaran baskı kalitesi, hızlı, hassasiyet, anlamında profesyonel üretim sağlar.
  • METHOD ve METHOD X yazıcılarda, MakerBot tarafından geliştirilen Nylon Carbon Fiber özelliği ile şahane çalışmaları ortaya çıkarır.
  • Çok geniş sektörlerde farklı amaçlar ile kullanılma ayrıcalığına sahiptir. Eğitim konusunda öğrencilere ilham verecek bir tasarımı sunar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.