1. HABERLER

  2. MEB İl ve İlçe Müdürlüklerine Görevlendirmeler Yapıldı
MEB İl ve İlçe Müdürlüklerine Görevlendirmeler Yapıldı

MEB İl ve İlçe Müdürlüklerine Görevlendirmeler Yapıldı

İstanbul MEM başta olmak üzere birçok İlde ilçe milli eğitim müdürü görevlendirmeleri yapıldı.

A+A-

Uzun süredir dillendirilen vedaha önce birçok kez haber yaptığımız  ilçe müdürü görevlendirmeleri bu gün itibariyle imzalandı.
 
Görevlendirme karaanameleri  il milli eğitim müdürlüklerine  yazıldı ve çok yakın bir zamanda görevlendirilen ilçe  müdürleri yeni görevlerine başlayacak.
 
Görevlendirmesi yapılan isimleri ve ilçeleri spekülasyon olmaması için açıklamıyoruz. Ancak görevlendirilen  ilçe müdürleri arasında sürpriz isimler bulunuyor.
 
Ayrıca İstanbul gibi Türkiye’nin bir çok ilçesinde görevlendirmeler yapılarak ve  kararnameleri illere gönderildi.
 
Görevden alınan İlçe Müdürleri ise Seçimlerden önce İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesindeki Eğitim Uzmanı Kadrolarına atanmışlar ve maaş ve özlük hakları korunacak. Seçimlerden kısa bir süre önce ise tekrar İlçe Müdürü olarak görevlendirilen İlçe Müdürleri kısa birzaman sonra görevlerinden ayrılacaklar ve yerlerine atanan İlçe Milli Eğitim Mdüürleri görevlerine başlayacak.
 
Ayrıca bugün belli olacak Şube Müdürü Atama Sonuçları sonrası MEB'de büyük bir değişiklik yaşanmış olacak. 

İŞTE O LİSTE
 

ADI SOYADI                                                                                           ATANDIĞI YER
1)Ayhan YILMAZ                                                              ZONGULDAK KİLİMLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
2)Mansur GÖK                                                                 ZONGULDAK KOZLU İlçe Milli eğitim Müdürü
3)Adnan GÜRBÜZ                                                            ANKARA PURSAKLAR İlçe Milli eğitim Müdürü
4)Bahattin GÜLİS                                                             ŞIRNAK DARGEÇİT     İlçe Milli eğitim Müdürü
5)Mustafa ÖZMEN                                                            AYDIN EFELER İlçe Milli eğitim Müdürü
6)Turan ŞAHİN                                                                 DÜZCE MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
7)Ömer ZENGİN                                                                ERZURUM OLTU   İlçe Milli eğitim Müdürü
8)Cemil SARICI                                                               İSTANBUL BEYOĞLU   İlçe Milli eğitim Müdürü
9)İbrahim DEMİR                                                        İSTANBUL SULTANGAZİ İlçe Milli eğitim Müdürü
10)Adem SOLMAZ                                                       ANKARA SİNCAN   İlçe Milli eğitim Müdürü
11)Yusuf Ziya YILDIRIM                                               ANKARA AYAŞ İlçe Milli eğitim Müdürü
12)Cemal YILMAZ                                                  İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İlçe Milli eğitim Müdürü
13)Harun DİZİEĞRİ                                                    İSTANBUL ŞİLE İlçe Milli eğitim Müdürü
14)Ömer YAHŞİ                                                         İSTANBUL KADIKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
15)Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU                             ANKARA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
16)Süleyman GÖKÇİMEN                                           İSTANBUL ÜMRANİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
17)İbrahim AKPINAR                                                   BİLECİK PAZARYERİ İlçe Milli eğitim Müdürü
18)Ramazan İLKHAN                                                   DENİZLİ TAVAS İlçe Milli eğitim Müdürü
19)Aziz DEMİR                                                              SAKARYA PAMUKOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
20)Mehmet HARBİ                                                      SAKARYA KAYNARCA İlçe Milli eğitim Müdürü
21)Mustafa ÇUHADAR                                                SAKARYA KOCAALİ İlçe Milli eğitim Müdürü
22)Mehmet ÇALIK                                                        SAKARYA KARASU İlçe İlçe Milli eğitim Müdürü
23)Recep ÖZDEMİR                                                     SAKARYA AKYAZI İlçe Milli eğitim Müdürü
24)Mehmet Nuri DEDE                                               SAKARYA SAPANCA İlçe Milli eğitim Müdürü 25)Süleyman ÇAKICI                                                   BURDUR MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

26)Nuri TELLİOĞLU                                                     SAKARYA ARİFİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
27)Servet ALTUNTAŞ                                                KONYA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
28)Hüseyin ÇETİNKAYA                                            BURDUR MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
29)Ahmet DAVU                                                        AMASYA SULUOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
30)Ahmet YAZAR                                                       BURDUR AĞLASUN İlçe Milli eğitim Müdürü
31)Abdullah KODEK                                                  AMASYA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
32)Mustafa TÜMER                                                  AMASYA TAŞOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
33)Ahmet YOZGAT                                                   AMASYA MERZİFON İlçe Milli eğitim Müdürü
34)Ercan GÜLTEKİN                                                 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
35)Yaşar ÇAGLAR                                                     İSTANBUL SULTANBEYLİ       İlçe Milli eğitim Müdürü
36)İsmail KARAMAN                                                DÜZCE BEŞİKDÜZÜ  İlçe Milli eğitim Müdürü
37)Hasan CAN                                                           DÜZCE KAYNAŞLI    İlçe Milli eğitim Müdürü
38)İbrahim ŞEN                                                            ZONGULDAK ALAPLI İlçe Milli eğitim Müdürü
39)Mehmet KILINÇ                                                   ADANA YÜREĞİR İlçe Milli eğitim Müdürü
40)Harun TÜYSÜZ                                                     İSTANBUL KARTAL İlçe Milli eğitim Müdürü
41)İrfan YURTDOĞAN                                              ANKARA BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
42)Yusuf KAHRAMAN                                              İSTANBUL GÜNGÖREN İlçe Milli eğitim Müdürü
43)Kazım BOZBAY                                                     İSTANBUL BEYKOZ İlçe Milli eğitim Müdürü
44)Ramazam YILMAZ                                               İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İlçe Milli eğitim Müdürü
45)Murat Mücahit YENTÜR                                    İSTANBUL ŞİŞLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
46)Mehmet YEREKAPAN                                        TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
47)Ertan USTA                                                          TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
48)Sinan AYDIN                                                        İSTANBUL ÜSKÜDAR İlçe Milli eğitim Müdürü
49)Murat AYDIN                                                       ISPARTA EĞİRDİR İlçe Milli eğitim Müdürü
50)Said Nuri ODABAŞOĞLU                                    KARABÜK ESKİPAZAR İlçe Milli eğitim Müdürü
51)Ahmet KILINÇ                                                      ISPARTA YALVAÇ İlçe Milli eğitim Müdürü
52)İsmail BAĞRIYANIK                                            ERZURUM AZİZİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
53)Samih KIR                                                           ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
54)Abdurrahman GAZİOĞLU                                 ERZURUM PALANDÖKEN İlçe Milli eğitim Müdürü
55)Caner SUNAY                                                      ERZURUM ÇAT İlçe Milli eğitim Müdürü
56)Abdurrahman YURTTAŞ                                    DÜZCE ÇİLİMLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
57)Mustafa KARATAŞ                                             ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıs
58)Yunus YILLDIZ                                                     DÜZCE CUMAYERİ İlçe Milli eğitim Müdürü
59)Ömer EREN                                                         İSTANBUL ADALAR İlçe Milli eğitim Müdürü
60)Ayhan IŞIK                                                           ANKARA BEYPAZARI İlçe Milli eğitim Müdürü
61)Emin ENGİN                                                        İSTANBUL AVCILAR İlçe Milli eğitim Müdürü
62)Ahmet ALİREİSOĞLU                                         İSTANBUL TUZLA İlçe Milli eğitim Müdürü
63)Ahmet AKTAŞ                                                     İSTANBUL ÇEKMEKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
64)Ahmet SAÇAK                                                     İSTANBUL GÖYNÜK İlçe Milli eğitim Müdürü
65)Abdülaziz YENİYOL                                             İSTANBUL BAYRAMPAŞA İlçe Milli eğitim Müdürü
66)Zekeriya TAŞAN                                                 TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
67)Hayrettin BALCI                                                 ANKARA GÖLBAŞI İlçe Milli eğitim Müdürü
68)Emrullah AYDIN                                                 İSTANBUL BAKIRKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
69)Cevat ÇEVİK                                                       DÜZCE ALAPLI İlçeMilli eğitim Müdürü
70)Mustafa TOPRAKÇI                                           DÜZCE EMİNÖNÜ İlçe Milli eğitim Müdürü
71)Mevlüt ERGEN                                                   SİVAS DEREBUCAK İlçe Milli eğitim Müdürü
72)Ahmet BAKIRCI                                                  AYDIN ÇİNE    İlçe Milli eğitim Müdürü

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum