1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Medya Okur Yazarlığı Tanıtımı Kursu (Uzaktan Hizmetiçi Eğitim)
Medya Okur Yazarlığı Tanıtımı Kursu (Uzaktan Hizmetiçi Eğitim)

Medya Okur Yazarlığı Tanıtımı Kursu (Uzaktan Hizmetiçi Eğitim)

“Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtımı Kursu Programı” ikinci uzaktan eğitim programı 16-27/03/2015 tarihleri arasında uygulanacaktır.

A+A-

 Hizmetiçi eğitim programına giriş için MEBBİS http://e-hizmetici.meb.gov.tr adresinden doğrudan MEBBİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılarak dersler izlenebilecektir.

-          Bu faaliyete “Medya Okuryazarlığı dersini okutabilecek alan öğretmenleri, MEBBIS Hizmetiçi Eğitim Modülü üzerinden başvuruyla kabul edilmişlerdir.

-          Öğretmenlerimiz, “Mebbis Hizmetiçi Eğitim Modülünü” kullanlarak bu eğitimlere alınıp alınmadıklarını kontrol edebilirler.

-          Eğitim içeriği 10 bölümden oluşmakta olup her bölümde konuyla ilgili ardışık, sesli slaytlar ve her bölümün başında yer alan bir video bulunmaktadır ve eğitimlerin sıralı olarak bitirilmesi gerekmektedir.

-          Katılımcılar, eğitimlerini tamamlamaları ve 10. sırada yer alan değerlendirme sınavından başarılı olmaları halinde sertifika almaya hak kazanacaklardır.

-          Öğretmenlerimiz “Medya Okuryazarlığı tanıtımı Kursunu Uzaktan Hizmetiçi Eğitim yoluyla 16-27/03/2015 tarihleri arasında alabilecekleridir.

 

Medya Okur Yazarlığı Kursuna Giriş >>>

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.