1. HABERLER

  2. SINAVLAR

  3. LİSE SINAVLARI (LGS)

  4. 2014 TEOG tercihleri-Antalya liseleri taban puanları
2014 TEOG tercihleri-Antalya liseleri taban puanları

2014 TEOG tercihleri-Antalya liseleri taban puanları

2014 TEOG liselerin taban puanları-Antalya Anadolu,Anadolu Öğretmen,Fen lisesi,Meslek Liseleri ve bütün liselerin taban puanları

A+A-

Antalya Anadolu,Anadolu Öğretmen,Fen lisesi,Meslek Liseleri ve diğer İstanbul ilinde yer alan bütün liselerin Merkezi Ortak Sınav TEOG puanlarına göre oluşturulmuş 2012 Ağustos ayında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan taban ve tavan puanları aşağıdadır.

Bu puanlar 2013 SBS Lise 1. yerleştirmeleri sonucunda elde edilmiş olup 2014 yılında TEOG Merkezi Ortak Sınavlar Puanı ile bir liseye yerleşmek için SBS’ye giren öğrencilerin bu puanları göz önünde bulundurması gerekmektedir.

İşte Antalya Liselerinin 2013-2014 Yılı Taban Puanları:
 

Antalya ilinde bulunan Anadolu Liseleri kontenjanları ve Antalya ili Anadolu Liseleri taban ve tavan puanları.

İl Adıİlçe AdıOkul AdıKont.Taban PuanıTavan Puanı
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Antalya Anadolu Lisesi180477,561496,548
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Adem-Tolunay Anadolu Lisesi150473,487492,543
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi150468,387475,314
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Metin-Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi150463,232474,945
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Aldemir- Atilla Konuk Anadolu Lisesi150456,419466,284
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Metin-Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi60452,601465,525
ANTALYAKONYAALTI (MERKEZ)Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi150451,840472,796
ANTALYAMANAVGATManavgat Anadolu Lisesi150448,821475,627
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Levent Aydın Anadolu Lisesi180445,423469,218
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Muratpaşa Türk Telekom Anadolu Lisesi150438,524452,924
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Antalya Lisesi330431,284463,656
ANTALYAALANYAHasan Çolak Anadolu Lisesi210424,732481,456
ANTALYAKEPEZ (MERKEZ)Atatürk  Anadolu Lisesi240424,339452,243
ANTALYAKEPEZ (MERKEZ)Nevzat Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi150421,023445,326
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Gazi Anadolu Lisesi210415,825450,166
ANTALYAMANAVGATÇağlayan Anadolu Lisesi120414,499467,925
ANTALYAALANYAAlanya Anadolu Lisesi180407,887471,593
ANTALYAMANAVGATManavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi150407,565462,841
ANTALYAKEPEZ (MERKEZ)Kepez Anadolu Lisesi210403,808420,624
ANTALYADÖŞEMEALTI (MERKEZ)Döşemealtı Halil Akyüz Anadolu Lisesi150403,450448,807
ANTALYASERİKSerik Anadolu Lisesi150397,981472,935
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)Güzeloluk Anadolu Lisesi150396,969442,021
ANTALYAKUMLUCAKumluca Anadolu Lisesi150396,518440,430
ANTALYAKEPEZ (MERKEZ)Karatay Anadolu Lisesi270395,203421,858
ANTALYAKORKUTELİHacı Ethem-Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi90391,962458,167
ANTALYAKEMER/ANTALYAKemer Anadolu Lisesi120389,825428,953
ANTALYASERİKAtatürk Anadolu Lisesi150387,452426,567
ANTALYAALANYAA. Fevzi Alaettinoğlu Anadolu Lisesi210386,581424,960
ANTALYAMANAVGATManavgat Taşağıl Anadolu  Lisesi90385,700405,834
ANTALYAGAZİPAŞAGazipaşa Anadolu Lisesi150381,841480,362
ANTALYAFİNİKEFinike Anadolu Lisesi150372,060437,803
ANTALYAKUMLUCAKumluca Mavikent Anadolu Lisesi90369,866394,946
ANTALYAELMALIElmalı Anadolu Lisesi150367,334434,199
ANTALYAALANYAAlanya Lisesi240367,075406,532
ANTALYAAKSEKİAkseki Anadolu Lisesi120361,029421,241
ANTALYADEMREDemre Anadolu Lisesi120359,502432,174
ANTALYAKAŞİsmet Köroğlu Anadolu Lisesi120357,954420,069
ANTALYAALANYANimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi150357,014385,442
ANTALYAALANYAOba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi120348,994384,805
 

Antalya ilinde bulunan Özel Liselerin kontenjanları ve taban puanları ile tavan puanları.

İl Adıİlçe AdıOkul AdıKont.Taban PuanıTavan Puanı
ANTALYAKONYAALTI (MERKEZ)ÖZEL TOROS AKDENİZ FEN LİSESİ10490,397495,535
ANTALYAALANYAÖZEL UFUK FEN LİSESİ16486,955495,437
ANTALYAKONYAALTI (MERKEZ)ÖZEL TOROS AKDENİZ ANADOLU LİSESİ14484,889490,097
ANTALYAMURATPAŞA (MERKEZ)ÖZEL ANTALYA FEN LİSESİ24477,939496,948
ANTALYAALANYAÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİ22457,484492,286
ANTALYAMANAVGATÖZEL MANAVGAT KOLEJİ20428,589493,126
ANTALYASERİKÖZEL AKDENİZ YÜKSELİŞ ANADOLU LİSESİ60319,959379,178
ANTALYAKEPEZ (MERKEZ)ÖZEL AKEV LİSESİ50311,585475,544
ANTALYAALANYAÖZEL UFUK ANADOLU LİSESİ80268,682486,677
ANTALYAALANYATED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ60237,730461,980
ANTALYAFİNİKEÖZEL SANCAK ANADOLU LİSESİ25223,997359,474
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.