Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Gediz Üniversitesi Rektörlüğünden:

Gediz Üniversitesi Rektörlüğünden:

Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI

Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim üyesi (Profesör veya Doçent veya Yardımcı doçent) kadrosuna 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca 1 adet öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör veya Doçent veya yardımcı doçent kadrosu tam gün statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini (YÖK Ek-4 formatında), bilimsel çalışma ve yayınlarını, onaylı diploma örneklerini (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgeleri) kadro durumuna göre 6 nüsha veya 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek, gazete ilanının yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları ve yurtdışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvurulan ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan olunur.

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

AKADEMİK ÜNVAN

ADET

AÇIKLAMA

Fen-Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

Profesör veya Doçent veya Yardımcı Doçent

1

Yeni Türk Dili bilim dalında doktora yapmış olmak.

 

BAŞVURU ADRESİ: Gediz Üniversitesi, Gazi Mustafa Kemal Mah. Kaynaklar Cad. No: 115 Seyrek-Menemen/İZMİR      Tel: 0 232 355 00 00     www.gediz.edu.tr

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.