1. HABERLER

  2. İLAN

  3. AKADEMİK İLANLAR

  4. Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinden:

A+A-

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinden:

Üniversitemiz Turizm Fakültesi bünyesinde Turizm İşletmeciliği Bölümü için aşağıda belirtilen 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile ilgili diğer mevzuat uyarınca ‘’Öğretim Üyesi’’ alınacaktır.

Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler;

Atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği’nde” belirtilen şekilde, Profesör kadrosu için, adayların başvurulan Anabilim dalını belirten dilekçelerine son 6 ayda çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmiş, onaylı nüfus cüzdanı sureti, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Doçentlik belgelerinin resmi onaylı örnekleri, yayın listesi, başlıca araştırma eserleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, yayınlarına yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan beş (5) nüsha dosya ile 5 adet CD'yi (CD içeriğinde: yayın dosyasında bulunan eserlerin dijital ortama aktarılması, Word ortamında Özgeçmiş ile) ekleyerek başvurmaları gerekmektedir.

Adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla veya eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlgililerin Üniversitemizin Cikcilli Mah., Saraybeleni Cad. No: 7 Alanya, ANTALYA adresine başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.

Öğretim Üyesi dışında alınacak Öğretim Elemanı kadroları ile ilgili ilanlar, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanmaktadır.

İlanımıza http://www.ahep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İlan Tarihi                  : 27.08.2014

Son Başvuru Tarihi    : 10.08.2014

 

Birimi

Bölümü

Unvanı

Adet

Özel Koşullar

Turizm Fakültesi

Turizm İşletme

Profesör

1

Üretim Yönetimi konusunda Y.Lisans, Organizasyon ve Yönetim konusunda Doktora programını tamamlamış olmak.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.