İl Müdürü Genel Müdür Olarak Atandı

İl Müdürü Genel Müdür Olarak Atandı

Uzun süredir Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevini yürüten Osman Nuri GÜLAY Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü görevine atandı.

MEB'den yeni görevlendirme;

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevini yürüten Osman Nuri GÜLAY Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Uzun süredir Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevini yürüten Osman Nuri GÜLAY Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atandı.

om-sman-nuri-gulay.jpg

Osman Nuri GÜLAY - İl Milli Eğitim Müdürü kimdir?
 

1955 Kayseri doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Bölümünden mezun oldu.
 
1977 Yılında Develi Lisesi Kimya Öğretmeni olarak mesleğe ilk adımını attı. 1979 yılında Kayseri Şeker Lisesi’nde Kimya Öğretmeni ve Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
 
Yedek Subay olarak askerliğini tamamladıktan sonra, değişik okullarda idarecilik yapmış ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır.
 
2002 ve 2004 yılları arasında Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekâleten yürüttü. 2004-2006 yılları arasında ise Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu. 11.09.2006 tarihinden bu yana Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.