1. HABERLER

  2. İLAN

  3. PERSONEL ALIMLARI

  4. KPSS şartsız 95 personel alınacak! İşte o kurum ...
KPSS şartsız 95 personel alınacak! İşte o kurum ...

KPSS şartsız 95 personel alınacak! İşte o kurum ...

TÜBİTAK ,Araştırmacı kadrosuna KPSS şartı olmadan 95 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan duyuruda,ilana başvuru yapacakların mezun ya da bu sene mezun olmaları gerektiğine yer verildi.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından Resmi Gazete 'de bir duyuru yayımlandı.

Yayımlanan duyuruda Araştırmacı kadrolarına KPSS şartı olmadan 95 personel alımı yapılacağına yer verildi.

ALIM YAPILAN KADROLAR VE MEZUNİYET ŞARTI
25 AR-GE Personeli Alımı
Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği bölümlerinden birini 01/01/2020 tarihinde/tarihinden sonra bitirmiş veya 2019-2020 Eğitim- Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

5 AR-GE Personeli Alımı
Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği bölümlerinden birini 01/01/2020 tarihinden önce bitirmiş olmak.

7 AR-GE Personeli Alımı
Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya Endüstri Sistem Mühendisliği bölümlerinden birini 01/01/2020 tarihinde/tarihinden sonra bitirmiş veya 2019-2020 EğitimÖğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

3 AR-GE Personeli Alımı
Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya Endüstri Sistem Mühendisliği bölümlerinden birini 01/01/2020 tarihinden önce bitirmiş olmak.

30 AR-GE Personeli Alımı
Lisans Bölümleri Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, ElektrikElektronik Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

20 AR-GE Personeli Alımı
Lisans Bölümleri Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, TelekomünikasyonMühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

5 AR-GE Personeli Alımı
LisansBölümleri Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği,Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği,Matematik,Matematik Mühendisliği veya YazılımMühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.Başvurular için gerekli şartları sağlıyorsanız, başvurunuzu alttaki linkten yapabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak : Milli Gazete

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.