MEB'den 7. Uluslararası Dergi Fuarı Yazısı

MEB'den 7. Uluslararası Dergi Fuarı Yazısı

Türkiye Dergiler Birliğinin; 10-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Sirkeci Garı'nda düzenleyeceği, resmi/özel tüm ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okul öğrenci ve öğretmenlerini de aralarında görmeyi arzuladıkları "7. Uluslararası Dergi Fuarı"nın d

MEB'den 7. Uluslararası Dergi Fuarı Yazısı:

Türkiye Dergiler Birliğinin; 10-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Sirkeci Garı'nda düzenleyeceği, resmi/özel tüm ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okul öğrenci ve öğretmenlerini de aralarında görmeyi arzuladıkları "7. Uluslararası Dergi Fuarı"nın duyurusunun yapılması talebine ilişkin ilgi yazı incelenmiştir.

Söz konusu fuar etkinliğine katılımın; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak ilgili yasal düzenlemelerde belirtilen ilke, esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde, denetimleri ilgili okul, il/ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından gerçekleştirilmek üzere, derslerin aksatılmaması ve gönüllülük esasına göre yapılması kaydıyla duyurulması uygun görülmüştür.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.
Ahmet Onur AK

Bakan a. Genel Müdür

28042016-04754058_sayfa_1-(copy).jpg28042016-04754058_sayfa_2-(copy).jpgwww.turkiyeegitim.com özel haber

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.