1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER

  4. MEB'e Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut
MEB'e Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut

MEB'e Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut

TBMM tatile girmeden Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ‘ın ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk ‘un sözleşmelilere verdiği sözün gereği yerine getirilmelidir. Sözleşmeli meslektaşlarımız bir kez daha hüsrana uğratılmamalıdır.

A+A-

Türk Eğitim-Sen tarafından sözleşmeli öğretmenler için bu akşam twitter'da gerçekleşen sosyal medya çalışması yoğun ilgi gördü. 

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan tarafından aşağıdaki açıklamayla duyurulan twitter etkinliği ile sözleşmeli öğretmenler taleplerini dile getirdi. 

"Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk un sözleşmelilere verdikleri sözün gereğini TBMM tatile girmeden yerine getirmelerini bir kez daha hatırlatmak için bu akşam saat 21:00’de Twitter’da sosyal medya çalışması yapacağız. Verilen sözler unutulmasın!"

"TBMM tatile girmeden Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ‘ın ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk ‘un sözleşmelilere verdiği sözün gereği yerine getirilmelidir. Sözleşmeli meslektaşlarımız bir kez daha hüsrana uğratılmamalıdır. #MebSözleşmeliSözünüTut @safran1958 @hmzaydg"

#MebSözleşmeliSözünüTut sözün yere düşmesin

Meb sözünün eri ol #MebSözleşmeliSözünüTut

#MebSözleşmeliSözünüTut tam zamanı

Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan 23 Ekim 2018’de süre düzenlemesiyle ilgili söz vermişti. Bize, Devlet adamının sözüne itibar etmek, Devlet adına konuşanlara da sözünün gereğini yerine getirmek yakışır. #MebSözleşmeliSözünüTut @ziyaselcuk @safran1958 @hmzaydg

Sözleşmeli öğretmenler hakettikleri müjdeyi bekliyor @tcbestepe @ziyaselcuk @hmzaydg #MebSözleşmeliSözünüTut

Sözleşmeli aileleri birleştirelim artık! Eşleri birbirinden, çocukları anne babalarından ayrı bırakmak hem insani değildir, hem de Anayasa’nın 41. Maddesini ihlal etmek demektir! #MebSözleşmeliSözünüTut @RTErdogan @ziyaselcuk @safran1958 @hmzaydg

TurkiyeEgitim.Com özel haber

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.