1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Özel Ambulans Hizmetlerine Ulaşmak İçin Hızlı Yol
Özel Ambulans Hizmetlerine Ulaşmak İçin Hızlı Yol

Özel Ambulans Hizmetlerine Ulaşmak İçin Hızlı Yol

Hasta nakil hizmeti, ambulansla verilen sağlık hizmeti olarak bilinmektedir. 112 devlet ambulansından bağımsız olarak çalışan özel ambulanslarla verilen ambulans hizmeti, hastaların gerekli tetkiklerinin yapılarak hastanelere ulaştırılması işlemidir.

A+A-

Hasta nakil hizmeti, ambulansla verilen sağlık hizmeti olarak bilinmektedir. 112 devlet ambulansından bağımsız olarak çalışan özel ambulanslarla verilen ambulans hizmeti, hastaların gerekli tetkiklerinin yapılarak hastanelere ulaştırılması işlemidir. Bu sistem, ambulans.org sayesinde hasta taşımada profesyonel bir bakış açısıyla özel ambulans hizmeti olarak da bilinir.

Şirket, sağlığınızı korumak için tüm karayolu ambulans hizmetlerini vermek üzere hasta nakil hizmeti için Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş araçlara sahiptir. Hastanın isteği üzerine hızlı müdahale sistemine sahiptir. Bununla birlikte, gerekli hasta transfer prosedürlerinin hızlı bir şekilde yapılmasıyla, hastaların mevcut konumlarını korurken nakledilmeleri mümkündür.

Karayolu ile Cenaze Nakli

Ambulans.org cenaze hizmetleri olarak zor bir dönemde bir yakınını ya da tanıdığını kaybedenlerin hem cenazesine hem defin işlemlerine yardımcı oluyor, gerekli evrak ve organizasyonu sağlıyor, cenaze süreci için gerekli malzemeleri temin ediyoruz.

Şehirlerarası cenaze taşımacılığı Ambulans.org cenaze nakil hizmeti veya bağlı kuruluşlara ait özel cenaze araçları ile sağlanmaktadır.

cenaze-nakil-hizmeti.png

Evde Sağlık Hizmeti

Evde hasta bakımı, yatalak, kronik hastalığı bulunan veya yaşlı kişiler için uzmanlaşmış ekipler tarafından sağlanan tedavi hizmetlerini ifade eder. Ancak hastaneye gidemeyen sağlıklı ve akut hastalar ile hastaneden uzakta olup lokal bakım isteyen hastalar tarafından da tercih edilmektedir. Evde sağlık hizmetinin amacı, hasta kişilerin yaşam kalitelerini artırmak ve gerekli tedavi edici hizmetleri sağlamaktır.

Evde sağlık hizmetleri, hastanın günlük ihtiyaçlarını karşılamak veya bir hastanede gerçekleştirilen işlemleri kişinin evinin rahatlığında gerçekleştirmek için uzmanlaşmış tıbbi kurumlar tarafından sağlanan hizmetler olarak tanımlanabilir. Pratisyen hekim bakımı çerçevesinde birçok hizmet sunulabilmektedir. Bu sayede ameliyat sonrası dikkatli tıbbi bakıma ihtiyaç duyanların ya da yaş, hastalık, engellilik nedeniyle düzenli takibe ihtiyaç duyanların ihtiyaçları karşılanır. Amaç kesintiye uğramadan yaşam kalitesini yükseltmektir. Evde bakım hizmetlerinin kapsamı, bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak değişebilir. Bu evde bakım hizmetleri, evde doktorları, evde hemşireleri, evde fizik tedaviyi ve evde görüntülemeyi içerir.

hasta-transfer.png

Deneyimli Ekibimiz ile Evde Bakım Olanağı

Evde tedavi olmak isteyenler ya da hangi aşamada olursa olsun gelişebilecek hastalıkları nedeniyle tedavisine evde devam edilmesine karar verilmiş kişiler için deneyimli sağlık personeli ile ileri düzey tedavi uygulanıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.