1. HABERLER

  2. İLAN

  3. AKADEMİK İLANLAR

  4. Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden:

A+A-

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadroları tam zamanlıdır.

 

Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) vermeleri gerekmektedir.

 

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Özyeğin Üniversitesi İnsan Kaynaklarına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakülte

Bölüm

Doç.

Yrd. Doç.

Açıklama

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

1

 

Endüstri Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak ve Doçentliğini Endüstri Mühendisliği alanında almış olmak. Matematiksel modelleme, afet yönetimi, tedarik zinciri ve lojistik yönetimi ve sezgisel yöntemler konularında uzmanlaşmış olmak. En az iki yıl yurt dışında araştırma yapmış olmak. Disiplinler arası yetkinliğini uluslararası dergilerde yayınlanmış çalışmaları ve almış olduğu uluslararası atıflarla gösterebilmek.

İşletme

İktisat

 

1

Doktorasını Ekonomi alanında ve yurtdışında yapmış olmak.

İşletme

Bankacılık ve Finans

 

1

Doktorasını Finans alanında ve yurtdışında yapmış olmak.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.