Bu karar araç sahiplerine kontak kapattırır! Akaryakıt fiyatlarına dev zam kapıya dayandı.

Bu karar araç sahiplerine kontak kapattırır! Akaryakıt fiyatlarına dev zam kapıya dayandı.

Rusya hükümetinin iç piyasadaki akaryakıt fiyatlarını dengelemek amacıyla akaryakıt ihracatını geçici olarak durdurma kararı, dünya genelindeki akaryakıt fiyatlarını etkilemeye başladı. Bu karar, dünya genelinde akaryakıt fiyatlarının yükselmesine neden o

Rusya hükümetinin iç piyasadaki akaryakıt fiyatlarını dengelemek amacıyla akaryakıt ihracatını geçici olarak durdurma kararı, dünya genelindeki akaryakıt fiyatlarını etkilemeye başladı. Bu karar, dünya genelinde akaryakıt fiyatlarının yükselmesine neden olacak gibi görünüyor.

Rusya, benzin ve motorin ihracatını geçici olarak kısıtladığını açıkladı ve bu kısıtlamanın akaryakıt piyasasındaki arzı azaltarak yerel fiyatların düşmesine katkı sağlayacağını belirtti. Ancak, bu kararın dünya genelindeki akaryakıt piyasalarına etkisi, diğer ülkelerde fiyatların artmasına neden olabilir.

Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli artış, vatandaşların günlük yaşamlarını ve bütçelerini olumsuz etkiliyor. Dünya genelindeki yükselen akaryakıt fiyatları, özellikle araç sahipleri için mali bir yük oluşturuyor. Yüksek akaryakıt fiyatları, araç sahiplerini daha fazla yakıt tüketimine ve seyahat maliyetlerinin artmasına yol açabilir.

MOTORİN

İstanbul Avrupa motorin fiyatları 40,03 TL
İstanbul Anadolu motorin fiyatları 39,97 TL
Ankara motorin fiyatları 40,57 TL
İzmir motorin fiyatları 40,74 TL

BENZİN

İstanbul Avrupa benzin fiyatı 38,55 TL
İstanbul Anadolu benzin fiyatı 38,5 TL
Ankara benzin fiyatı 39,13 TL
İzmir benzin fiyatı 39,23 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.