1. HABERLER

  2. SENDİKALAR

  3. Eğitim Bir Sen, İncesu İş Yeri Temsilcileri Toplantısı Yapıldı
Eğitim Bir Sen, İncesu İş Yeri Temsilcileri Toplantısı Yapıldı

Eğitim Bir Sen, İncesu İş Yeri Temsilcileri Toplantısı Yapıldı

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube teşkilat çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede Eğitim Bir Sen İncesu Temsilciliği ilçedeki okullarda görev yapan iş yeri temsilcileri ile bir araya geldi.

A+A-

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube teşkilat çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede Eğitim Bir Sen İncesu Temsilciliği ilçedeki okullarda görev yapan iş yeri temsilcileri ile bir araya geldi. İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol’un  konuk olarak katıldığı toplantı eğitim çalışanlarının talep ve şikayetlerinin konuşulduğu bir program galinde farklı oturumlarda devam etti.

Eğitim bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, iş yeri temsilcilerine şu açıklamalarda bulundu.

“Bilindiği üzere son dört yılda yüzlerce etkinliğe hep birlikte imza attık. Sendika şubemiz kirada hizmetlerini yürütürken şu anda Şube Yönetim Merkezi ve Eğitim Gençlik ve Kültür Merkezi olarak sizlerin mülkü olan iki adet mülkü sendikamıza kazandırdık.

Son dört yılda 6296 olan üye sayımızı 9800’ün üzerine çıkardık 10 bin üye sınırına dayandık. 3500 yeni üye yazdık, yazdınız, emek veren ilçe temsilcilerimize, siz değerli iş yeri temsilcilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

Teşkilatımızla iş yeri temsilcileri ve okul müdürleri buluşmaları çerçevesinde her yıl bir araya geliyoruz. Bu yıl da iş yeri temsilcileri istişare toplantımızı İncesu’dan başlatıyoruz. İncesu Teşkilatımıza, ilçe temsilcimiz Atilla Bülbül başkanıma, yönetimine ve tüm üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

İş yeri temsilcilerimiz Eğitim Bir Sen teşkilatı için çok önemlidir, sizler bizim elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Sizlerin iş yerlerindeki tavrınız, üyelerimizin her türlü istek ve problemlerinin çözünde etkili olmanız, öğretmenler odasının gündemini belirlemeniz bizler için çok önemlidir.”

İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol ise İncesu’da elimizin değmediği okul kalmamıştır, okullarımızın ve eğitim çalışanlarının tüm taleplerini imkanlar ölçüsünde karşılamaya çalışıyoruz, Eğitim Bir Sen’in çalışmalarını ilgiyle takip ediyoruz, birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız ifadelerini kullandı.

İncesu Temsilcisi Atilla Bülbül programa katılanlara teşekkür etti ve Eğitim Bir Sen İncesu’da çok daha kaliteli hizmetler yapacaktır, Belediye Başkanımız Zekeriya Karayol’a,  EBS Kayseri 1 Nolu Şube Başkan’ı Aydın Kalkan’a ve yönetim kurula, iş yeri temsilcilerine teşekkür ederim ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.